Argüman Arşivi

Kanıt temelli argümanları sevenlere müjde!

   Artık evrim karşıtlarına, bilimin ve aklın düşmanlarına tek linkle cevap verebileceksiniz. Özgür Düşünce Hareketi olarak yaklaşık 3 aydır süren yoğun çalışmalarımızın sonunda, Argüman Arşivi sitemizi nihayet yayına sokmuş bulunuyoruz. Artık Evrim varsa bugünkü maymunlar neden insan olmuyor?, Evrim sadece bir teori değil mi?, Her şey kendi kendine tesadüfen nasıl oluşmuş olabilir? gibi miadı dolmuş soruların cevaplarına tek tıklamayla ulaşabilecek; böylece yüzlerce kez anlattığınız halde yüz birinci kez sorulan bu tip soruların cevabını, aynı cümleleri tekrar tekrar yazmadan başkalarıyla paylaşabileceksiniz! 

   Bu site, temcit pilavı gibi sürekli karşımıza çıkan ve dini inançlardan kaynaklanan bilim dışı iddialara verilen bilimsel yanıtları içermektedir. Bunlara ek olarak, sanki dini dogmalar durup dururken ve hiç kafa yormaksızın reddedilebilirmiş gibi habire gündeme getirilen teolojik iddialara da, felsefi tutarlılık ve bütünlük dahilinde cevap vermektedir. Site içeriği, bilim dünyasından gelen yeni verilerin ışığında sürekli güncellenen bir bilgi kaynağı olacaktır. Sitemiz iddia-cevap şeklindedir, konulara göre de kategori ve alt kategorilere ayrılmıştır. Listede merak ettiğiniz soruya tıklayarak açılan penceredeki cevaplara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

   Bilim ve bilimsel düşünce konusundaki büyük bir boşluğu dolduracağına inandığımız Argüman Arşivi, bilime ve akla saygı duyan tüm özgür düşüncelilere selamımızdır. Merak duygusunu sorgulayarak, araştırarak ve öğrenerek doyuran herkese şimdiden afiyet olsun!