Özgür Düşünce Hareketi olarak düzenlediğimiz “Ateistler Nasıl Bir Dünya İstiyor?” temalı kitap ödüllü yarışmamız sonuçlandı. Gerçekten harika yazılar geldi ve onların arasından zor da olsa 3 kazanan seçildi. Bu yazıları aşağıda linklerini verdiğim ÖDH sitesinden okuyabilirsiniz. Sadece kazananları değil, katılan herkesi tebrik ediyorum.
Ben bir başkasıdır – Serçin Filiz
Ötesi meseleler üzerine – Run İpek Önder
Daha ateist bir dünya – Dracedi
![](/image.axd?picture=2014%2f1%2f7852315368_9314a000bb_z.jpg)